Tábor

Opět v Kryštofových Hamrech
Už se moc těšíme :-)

Herní odpoledne

Pro děti (skauty a jejich kamarády) je připraveno desítky nejen stolních her a dobrodružství spojené s přepáním v klubovnách.
Další termín zatím nebyl stanoven.

Rukodělné odpoledne

Pro děti (skauty a jejich kamarády) je připraveno několik "workshopu", kde si mohou vyzkoušet různé techniky a vyrobit dárky pro rodiče a kamarády. Odpoledne doplní i společenské hry a zakončí přespání v klubovnách.
Další termín zatím nebyl stanoven.

Betlémské světlo

Tradiční šíření Betlémského světla do Vašich domovů. Každoročně pořádáme před vánočními svátky.
Svíčku nebo petrolejku si můžete přijít zápálit do kluboven 23.12. (čas bude upřesněn).

Skautfest

Pořádali jsme velkou akci pro veřejnost, kde jsme seznamovali děti a rodiče s tee-pee, táborovými stany, zálesáckými a skautskými dovednostmi. Opékali jsme buřty a hrála živá hudba. V současnosti jsme od pořadatelsky náročné akce upustili a věnujeme se dětem v oddílech.

Skautský ples

V roce 2009 jsme k 20. výročí obnovení Junáka v Kadani uspořádali Skautský ples, kde se potkali přátelé, rodiče, bývalí i současní skauti. Tombola byla bohatá a tančilo se až do rána. Děkujeme všem, kteří pomohli. A těšíme se na další kulaté výročí.

Velikonoční kuře

V jarních měsících se skauti pravidelně přidávají k organizaci sbírky Velikonoční kuře.
Potkáte-li je s kasičkou, přispějte nějakou korunou. Vybrané prostředky jdou na dobrou věc.

Postavme školu v Africe

Podzim je spojen se sbírkou na Afriku. Skauti se rozhodli pomoc černému kontinentu, ale nekrmíme hladové ani neuzdravujeme nemocné.
Výtěžek z předchozích ročníků pomohl postavit školy, najít místí učitele a obstarat dětem základní školní pomůcky.