Informace o Klubu přátel kadaňského skautingu

Klub přátel kadaňského skautingu je neformální sdružení osob, které se rozhodly přihlásit k myšlenkám skautingu a zároveň pomoct našemu skautskému středisku v úsilí o výchovu mladé generace - ať už finančně, materiálně nebo jiným způsobem (např. občasný odvoz na naše tábořiště apod.). Všechny prostředky klubu budou využity výhradně na zkvalitnění výchovné činnosti našeho střediska a na zlepšení materiálů pro nábory nováčků. Členové budou pravidelně dostávat podrobnou zprávu o využívání prostředků klubu.
koordinátor: Ludvík Čanda, tel. 703 435 135 medialni@skautizkadane.cz

Podpořte kadaňské skauty

Finančním příspěvkem
Materiální nebo jinou pomocí

Podpořte sami sebe

Potěšte své srdíčko pomocí při rozvoji mládeže
Omlaďte tělo i ducha kontaktem se skauty
Najděte nové kamarády na kolo, lyže, procházky, …
Objevte možnosti zábavy, které Vás samotné nenapadnou

Jak se přihlásit?

Stát se členem klubu je jednoduché:
1. vyplňte přihlášku, kterou najdete níže
(přihlášku můžete vyplnit ručně po vytisknutí nebo v elektronické formě)
2. odešlete ji koordinátorovi klubu nebo vůdci střediska
(nebo si domluvte čas a místo setkání, které Vám nejvíce vyhovuje)
3. zaplaťte členský příspěvek
(způsob placení příspěvku domluvíme osobně)

Pravidla klubu

Dárci, kteří poskytnou pravidelný měsíční příspěvek alespoň 100Kč nebo jednorázový roční příspěvek alespoň 1000Kč, se stávají členy Klubu přátel kadaňského skautingu a dostanou uvítací balíček a budou zveřejněni na internetových stránkách našeho střediska a v dalších materiálech (budou-li mít zájem). Budou zváni na vybrané skautské akce a připravíme pro ně dle zájmu i speciální akce (např. společný víkend na naší základně v krásném prostředí u Kryštofových Hamrů). Pravidelně budou dostávat také informace o používání prostředků klubu.

Odpočet daní pro fyzické osoby

Od základu daně lze odečíst hodnotu darů, která ve zdaňovacím období přesáhne 2% ze základu daně anebo činí alespoň 1000Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 10% ze základu daně.

Informace o klubu Word, PDF
Přihláška do klubu Word, PDF